STREAMBOOK

Pierwszy w Polsce, praktyczny podręcznik treningu mentalnego i dziennik treningowy dla sportowców.

Streambook to nie tylko dzienniczek treningowy, to coś więcej. Pomoże wyznaczyć cele. Pomoże w motywacji. Pomoże w radzeniu sobie ze stresem. Pomoże przejść przez zwariowaną drogę do sukcesu. Uwielbiam technikę oddechową 5-3-8, którą stosowałem codziennie. Pomogła mi w koncentracji. Pomogła mi uspokoić myśli. Cieszę się, że mogłam zobaczyć jak działa streambook i polecam każdemu sportowcowi.

Aleksandra Shelton, olimpijka, medalistka mistrzostw świata i europy.

Trening mentalny jest bardzo ważny, a bycie świadomym zawodnikiem niezbędne do osiągania najlepszych wyników. Cieszę się, że powstała książka w której będę mogła zapisywać swoje notatki.

Oliwia Jabłońska, mistrzyni świata w pływaniu, medalistka igrzysk paraolimpijskich 2020.

Najlepszy dzienniczek treningowy jaki miałam!

Oktawia Nowacka, medalistka igrzysk olimpijskich w pięcioboju nowoczesnym, Rio 2016.

Codziennie odhaczam wykonane zadanie w STREAMbook’u od Joanny Budzis i naprawdę uważam, że takie notowanie pomaga i mobilizuje.

Agnieszka Kobus-Zawojska, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w wioślarstwie, Tokio 2020.

To nie jest zwykła książka. To zbiór wskazówek jak radzić sobie z psychiką – dla każdego sportowca. Uświadamia, że trening mentalny jest równie ważny jak ten na siłowni czy na bieżni. To idealny dzienniczek treningowy.

Paweł Wiesiołek, medalista mistrzostw europy w siedmioboju, olimpijczyk.

Jeśli chcesz zacząć trenować mentalnie, poprawiać swoje rekordy życiowe i osiągnąć zamierzone cele przez zwiększone efekty treningowe, STREAMBOOK ci w tym pomoże. Trening mentalny czas START.

10 powodów DLACZEGO potrzebujesz tego dziennika.

1. Możesz w końcu wykorzystać całe 52 tygodnie w roku na 100 % swoich możliwości. Ten dziennik treningowy pozwoli ci notować i mierzyć efekty treningu, aby progres w drodze do celu. Musisz wiedzieć, że motywacja do pracy pochodzi ze świadomości, że działasz i robisz coś coraz lepiej. Jeśli widzisz, że twój wysiłek przynosi skutki, potrafisz zainwestować w trening jeszcze więcej sił. STREAMBOOK pozwala notować najważniejsze zadania treningowe, ocenę intensywności i twój codzienny sukces treningowy. Każdy dzień przybliża cię do osiągnięcia twoich celów i czas zacząć to zauważać. W tym dzienniku treningowym zaczynasz, kiedy chcesz, bo daty wpisujesz takie, jakie chcesz.
2. Dowiedz się na czym faktycznie polega trening mentalny przechodząc przez kolejne rozdziały wprowadzające cię w tajniki poszczególnych umiejętności mentalnych. Najważniejsze aspekty silnej psychiki zostały przedstawione w praktyczny i zrozumiały sposób, a ponadto podparte ćwiczeniami. Wszystko po to, abyś mógł nie tylko czytać o tym jak wzmocnić swój umysł, ale właściwie trenować. Ćwiczenia możesz wykonywać samemu, lub ze swoim trenerem. Określ swoje cele, naucz się sterować głosem wewnętrznym, wypróbuj wizualizację i wkomponuj ćwiczenia oddechowe w swoją codzienność.
3. Opanuj stres przed startem. Możesz nauczyć się lepiej zarządzać swoimi myślami, emocjami i pobudzeniem swojego ciała, zarówno na starcie, jak i podczas codziennych sytuacji treningowych. Wszystkie treści i ćwiczenia pomogą ci zrozumieć genezę stresu i poniekąd zaprzyjaźnić się z tą reakcją. Codzienne ćwiczenia pozwolą ci lepiej poznać swoje ciało i swoje reakcje w wymagających sytuacjach. Opanowanie emocji na starcie, to klucz do sukcesu, dowiedz się jak to wytrenować i jak się przygotować do nawet największych wyzwań.
4. STREAMBOOK zawiera zestaw specjalnie opracowanych treningów mindfulness, które w każdej chwili możesz odpalić na swoim smartfonie. W rozdziale o oddechu znajdziesz QR, które skanujesz i przez następne 5-10 minut poświęcasz na ćwiczenia bycia TU i TERAZ. Taki trening uważności pozwala ci trenować koncentrację, wzmacnia odpowiednio połączenia nerwowe w mózgu, tak abyś mógł łatwiej opanować emocje i utrzymać koncentrację na zadaniu w chwili największych wyzwań. To właśnie trening mindfulness jest tak powszechnie stosowany przez światowe gwiazdy sportu.

5. Zaplanuj swoje cele i określ precyzyjnie jak masz je zrealizować. Nie sam rezultat końcowy jest w tym najważniejszy, a określenie konkretnych umiejętności i nawyków, które są niezbędne do uzyskania tych osiągnięć. Arkusze celów i nawyków oraz profil umiejętności to narzędzia, które pozwolą ci, wspólnie z twoim trenerem, zaplanować cały sezon. Świadomość tego co masz zrobić na każdym treningu to jedyny sposób na pełne zaangażowanie i efektywność pracy. Przecież nie chcesz tracić ani jednego treningu, prawda?

6. Zaplanuj swoje cele i określ precyzyjnie jak masz je zrealizować. Nie sam rezultat końcowy jest w tym najważniejszy, a określenie konkretnych umiejętności i nawyków, które są niezbędne do uzyskania tych osiągnięć. Arkusze celów i nawyków oraz profil umiejętności to narzędzia, które pozwolą ci, wspólnie z twoim trenerem, zaplanować cały sezon. Świadomość tego co masz zrobić na każdym treningu to jedyny sposób na pełne zaangażowanie i efektywność pracy. Przecież nie chcesz tracić ani jednego treningu, prawda?

7. Przygotuj się do startów na zawodach. Nie musisz obawiać się tego co będzie, jeśli nie uzyskasz życiowych rezultatów. Podczas studiowania kolejnych rozdziałów STREAMBOOKa, dowiesz się, jak planować cele procesowe, tak aby zamienić lęk przedstartowy na ciekawość. Zawody to nagroda za ciężki trening i czas najwyższy jechać na nie z przekonaniem, że zrobiłeś wszystko, żeby być w jak najlepszej dyspozycji. Dowiesz się, jak planować i analizować starty, ułożyć doskonałą rutynę przedstartową i czerpać frajdę z rywalizacji.

8. STREAMBOOK to twój dziennik treningowy, przewodnik po treningu mentalnym i kalendarz startów. Możesz tam zaplanować sezon, notować progres swojej pracy i śledzić jak zaliczasz kolejne poziomy umiejętności. Zapisujesz wszystko w jednym miejscu, nawet skrypty wizualizacji i wspomnień początków kariery i największych sukcesów. Jadąc na zawody masz wszystko pod ręką i wszystkie argumenty na to, że jesteś przygotowany.

9. Trening mentalny się wykonuje, a nie tylko o nim czyta. Jeśli chcesz być silniejszy, to tylko patrzysz na sztangę, czy zaczynasz z nią ćwiczyć? Twoja motywacja, pewność siebie, koncentracja, kontrola stresu i całe nastawienie są zależne tylko od ciebie. Jeśli nie chcesz już tracić szansy na wykorzystanie 100% swoich możliwości. Ten dziennik to narzędzie, które sprawi, że będziesz mógł przekraczać swoje granice. A gdzie one są?
10. Systematyczność, indywidualny standard, mierzenie efektów, treningi mindfulness, joga dla sportowców, zmiana nastawiania i pełna satysfakcja z codziennych kroków bliżej celu. Zbuduj świadomość tego, co chcesz osiągnąć, ale również dlaczego to dla ciebie ważne! Sport to świetna droga, która kształtuje charakter. Możesz sprawić, że nie tylko twoje ciało będzie silniejsze, ale także umysł. Ta siła pozostanie z tobą na dłużej. Serio. Zamów swojego STREMBOOKa i zaczynaj.

STREAMLINE Leadership Academy

aleja Wojska Polskiego 25,
01-515 Warszawa,
biuro@academystreamline.pl
+48 535 873 047