STREAMLINE Leadership Academy to pierwsze w Polsce Centrum Psychoedukacji Sportowców. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konsultacje dla zawodników, rodziców, oraz trenerów różnych dyscyplin sportu. Programy STREAMLINE to praktyczne zastosowanie psychologii sportu i amerykańskich metod treningu mentalnego. Pracujemy nad kształtowaniem podstawowych umiejętności mentalnych, niezbędnych do u osiągnięcia sukcesu w sporcie, ale także w szkole, życiu prywatnym. i zawodowym.

Psychika sportowca nie rozwija się sama. Świadomy trening mentalny i edukacja zawodników już od najmłodszych lat daje im przewagę. Niezależnie, czy mówimy o sporcie wyczynowym, czy amatorskim, budowanie pozytywnych nawyków myślowych oraz kontrola swojego ciała i umysłu to klucz do sukcesu i prawidłowego rozwoju. Pracujemy nie tylko nad samoświadomością samego zawodnika, ale całego otoczenia. Szkolenie trenerów i edukacja rodziców są nieodłącznym elementem procesu rozwoju sportowca.

Dowiedz się jaka jest Twoja rola w tym procesie.

Zacznij w pełni wykorzystywać swój potencjał. Rozwijaj się.

 

AUTORKA PROJEKTU

 

Joanna Budzis – psycholog sportu, absolwentka University of Pittsburgh (USA) oraz Uniwersytetu SWPS, olimpijka i v-ce mistrzyni Europy w pływaniu oraz wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski. Zawodniczka amerykańskiej drużyny uniwersyteckiej PITT w lidze NCAA i kapitan drużyny akademickiej. Założycielka STREAMLINE Leadership Academy, centrum psychoedukacji sportowców. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla trenerów, zawodników i rodziców różnych dyscyplin sportowych w tym członków kadry olimpijskiej i paraolimpijskiej. Prelegentka ogólnopolskich konferencji szkoleniowych trenerów. Współpracuje jako specjalistka treningu mentalnego w Healthy Center by Ann. Lubi widzieć iskrę w oku zawodnika, który nagle przekonuje się o możliwościach rozwoju i czuje kontrolę nad swoimi osiągnięciami. Sportowiec, dalej aktywnie pływa, biega, praktykuje jogę i ćwiczy crossfit.

Rozpracujmy to. Każdy ma swoją rolę. Każdy może się rozwijać.