STREAMLINE Leadership Academy to pierwsze w Polsce Centrum Psychoedukacji Sportowców. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konsultacje dla zawodników, rodziców, oraz trenerów różnych dyscyplin sportu. Programy STREAMLINE to praktyczne zastosowanie psychologii sportu i amerykańskich metod treningu mentalnego. Pracujemy nad kształtowaniem podstawowych umiejętności mentalnych, niezbędnych do u osiągnięcia sukcesu w sporcie, ale także w szkole, życiu prywatnym. i zawodowym.

Psychika sportowca nie rozwija się sama. Świadomy trening mentalny i edukacja zawodników już od najmłodszych lat daje im przewagę. Niezależnie, czy mówimy o sporcie wyczynowym, czy amatorskim, budowanie pozytywnych nawyków myślowych oraz kontrola swojego ciała i umysłu to klucz do sukcesu i prawidłowego rozwoju. Pracujemy nie tylko nad samoświadomością samego zawodnika, ale całego otoczenia. Szkolenie trenerów i edukacja rodziców są nieodłącznym elementem procesu rozwoju sportowca.

Rozpracujmy to. Każdy ma swoją rolę. Każdy może się rozwijać.

Co Ci w tym pomoże?

Joanna Budzis

Psycholog sportu, absolwentka University of Pittsburgh (USA) i Uniwersytetu SWPS, olimpijka i v-ce mistrzyni Europy w pływaniu, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski. Zawodniczka amerykańskiej drużyny uniwersyteckiej PITT, I Dywizji Ligi NCAA i kapitan drużyny akademickiej.

Założycielka STREAMLINE Leadership Academy, pierwszego w Polsce centrum psychoedukacji sportowców. Prelegentka konferencji TEDx oraz ogólnopolskich konferencji szkoleniowych dla trenerów. Psycholog Reprezentacji Polski Juniorów w pływaniu. Autorka artykułów do czasopism popularnonaukowych i portali o tematyce sportowej. Współpracuje ze sportowcami różnych dyscyplin, zawodnikami kadry olimpijskiej i paraolimpijskiej. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla trenerów i rodziców sportowców różnych grup wiekowych. Autorka książki STREAMBOOK – Twój trening mentalny, pierwszego w Polsce podręcznika do treningu mentalnego i dziennika treningowego dla sportowców. 

Małgorzata Sławińska

Psycholog sportu, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W ramach studiów zrealizowała specjalizację z Psychoterapii. 

Sport to ważna część jej życia. Jest trenerką CrossFit dorosłych, dzieci i osób z niepełnosprawnościami oraz menadżerem CrossFit Elektromoc. Współpracuje ze sportowcami dyscyplin indywidualnych oraz prowadząc warsztaty dla drużyn sportowych. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu psychologii sportu. Wierzy, że sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień. Z tą myślą będzie Cię wspierać w drodze do Twojego celu. 

Zacznij w pełni wykorzystywać swój potencjał. Rozwijaj się!