STREAMLINE Leadership Academy to pierwsze w Polsce Centrum Psychoedukacji Sportowców. Organizujemy szkolenia, warsztaty i konsultacje dla zawodników, rodziców, oraz trenerów różnych dyscyplin sportu. Programy STREAMLINE to praktyczne zastosowanie psychologii sportu i amerykańskich metod treningu mentalnego. Pracujemy nad kształtowaniem podstawowych umiejętności mentalnych, niezbędnych do u osiągnięcia sukcesu w sporcie, ale także w szkole, życiu prywatnym. i zawodowym.

Psychika sportowca nie rozwija się sama. Świadomy trening mentalny i edukacja zawodników już od najmłodszych lat daje im przewagę. Niezależnie, czy mówimy o sporcie wyczynowym, czy amatorskim, budowanie pozytywnych nawyków myślowych oraz kontrola swojego ciała i umysłu to klucz do sukcesu i prawidłowego rozwoju. Pracujemy nie tylko nad samoświadomością samego zawodnika, ale całego otoczenia. Szkolenie trenerów i edukacja rodziców są nieodłącznym elementem procesu rozwoju sportowca.

Dowiedz się jaka jest Twoja rola w tym procesie.

Zacznij w pełni wykorzystywać swój potencjał. Rozwijaj się.

AUTORKA PROJEKTU

Joanna Budzis 

psycholog sportu, absolwentka University of Pittsburgh (USA) i Uniwersytetu SWPS, olimpijka i v-ce mistrzyni Europy w pływaniu, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski. Zawodniczka amerykańskiej drużyny uniwersyteckiej PITT, I Dywizji Ligi NCAA i kapitan drużyny akademickiej. Założycielka STREAMLINE Leadership Academy, pierwszego w Polsce centrum psychoedukacji sportowców. Prelegentka konferencji TEDx oraz ogólnopolskich konferencji szkoleniowych dla trenerów. Autorka artykułów do czasopism popularnonaukowych i portali o tematyce sportowej. Współpracuje ze sportowcami różnych dyscyplin, zawodnikami kadry olimpijskiej i paraolimpijskiej. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla trenerów i rodziców sportowców różnych grup wiekowych.  Autorka “STREAMbook – Twój trening mentalny”, pierwszego w Polsce podręcznika treningu mentalnego i dziennika treningowego dla sportowców. 

Rozpracujmy to. Każdy ma swoją rolę. Każdy może się rozwijać.