Joga. Odnajdź równowagę i siłę.

STREAMLINE Yoga. Zadbaj o swoje ciało i umysł.

STREAMLINE Yoga to miejsce, gdzie w kameralnej przestrzeni odkryjesz magię jogi. Nasi nauczyciele to doświadczeni i certyfikowani jogini, którzy dostosują praktykę pod twoje aktualne możliwości. Odkryj równowagę i siłę w swoim ciele, uspokój pędzący umysł i poddaj się praktyce, która zredukuje codzienny stres. Zajęcia odbywają się w naszym studio i online.


Jeśli jesteś sportowcem, doskonale wiesz, że koncentracja i świadomość ciała to jedne z kluczowych elementów twojego sukcesu sportowego. Praktyka jogi pozwoli ci na poprawę elastyczności, rozluźni napięte mięśnie i ułatwi regenerację. Przyjdź i zobacz jak wejść na wyższy poziom.

Grafik i zapisy

Zespół STREAMLINE Yoga

Alicja Ziemkiewicz

alicja ziemkiewicz
Jest certyfikowaną nauczycielką jogi w metodzie B.K.S. Iyengara (stopień I) i członkinią Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Od 2010 roku czynnie praktykuję jogę. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach i konwencjach z nauczycielami jogi z całego świata. Pozostaje pod opieką mentoringową nauczyciela prowadzącego- Nataszy Moszkowicz. Z wykształcenia jestem magistrą Wydziału Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 15 lat praktykuje karatedo i posiada czarny pas w szkole jogi Karatedo Doshinkan Hanshi 10. Dan Masako Fujimoto-Stock. Na zajęciach tworzy warunki umożliwiające każdemu doświadczanie jogi zależnie od jego możliwości. W uczeniu wykorzystuje wiedzę z zakresu jogi terapeutycznej oraz stosuje pomoce. Realizuje w praktyce swojej i podopiecznych zasadę harmonijnego łączenia rozwoju ciała fizycznego i psychiki. Alicja prowadzi zajęcia jogi porannej, jogi ogólnej wieczorami i jogi regeneracyjnej dla sportowców.

Julia Krup

JULIA_KRUP_02
Joga była jednym z kroków na jej drodze do poznania i zrozumienia siebie, ale także powrotu do zdrowia fizycznego. Sama zmagała się z dużymi ograniczeniami ciała, dlatego rozumie i wspiera uczniów. Dzięki przemianie, jakiej doświadczyła na własnej skórze, wie jak potężną moc mają praktyki jogi, medytacji i oddechu. Pragnie dzielić się jogą i pomóc innym uzdrowić swoje ciała, umysły i dusze. Jest certyfikowaną nauczycielką Vinyasa jogi (RYT200), fascynuje się tematem psychosomatyki i wierzy, że poprzez świadomą pracę z ciałem i oddechem możliwa jest praca z emocjami i psychiką. Poza jogą pracuje w branży reklamowej, a wolny czas najchętniej spędza czas nad wodą, z dobrą książką i swoim ukochanym psem. Julia prowadzi zajęcia porannej Vinyasy i łagodnej Vinyasy wieczorami.

Fizjoterapia

Rafał Binda

rafal_binda

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Fizjoterapii, Wielokrotnie z jego pomocy korzystali polscy sportowcy – olimpijczycy przygotowujący się do największych imprez sportowych jak i podczas samych startów na Mistrzostwach Europy, Świata czy Igrzyskach Olimpijskich (np. zawodnicy judo, tenisa ziemnego, tenisa stołowego, boksu, strzelectwa). Tworzył misję medyczną na Igrzyskach w Pekinie 2008, Londynie 2012 i Rio de Janeiro 2016, Igrzyskach Europejskich w Mińsku 2019. Fizjoterapeuta Polskiej Wojskowej Misji Medycznej w trakcie Światowych Igrzyskach Wojskowych : Indie – Hyderabad 2007, Brazylia – Rio de Janeiro 2011, Wuhan 2019.

Swoją wiedzę i doświadczenie z powodzeniem wykorzystuje w terapii nie tylko u wyczynowych sportowców, ale również u pacjentów, którzy mają problemy z szeroko pojętymi zaburzeniami pracy układu mięśniowo-szkieletowego, mięśniowo-powięziowego. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej, rehabilitacji ortopedycznej – pourazowej, przed i pooperacyjnej, po przeciążeniach narządu ruchu, treningu medycznym – funkcjonalnym, odnowie biologicznej. W terapii łączy różne techniki masażu: masaż tkanek głębokich, tensegracyjny, funkcyjny, sportowy, relaksacyjny i drenaż limfatyczny. Poza tym stosuje taping sportowy, kinesiotaping, pinoterapię i techniki rozluźniania powięziowego.

Zapisy

STREAMLINE Leadership Academy & Yoga

ul. Wólczyńska 57
01-908 Warszawa
yoga@academystreamline.pl
+48 535 873 047